KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16602049
nr 1660 2049
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 2 st, Stockholmsmotiv. Signerade, PT. Bildmått: 30x55 cm, yttermått inklusive ram: 51x72 cm
Kondition: fläckar
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 november 2024
kl 18:51:30
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén